שחזור דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח

עבדתם קשה על פרוייקט או מצאתם את עצמכם מעבירים תמונות מהמצלמה, אך לפתי התרחשה תקלה? האם הקבצים הלכו לאיבוד או אולי בכלל גרמתם למחיקתם? מה אפשר לעשות?

ליהנות משירות מקצועי

אנחנו מתמחים בשחזור דיסק קשיח ונסייע לכם לשחזר את כל המידע שאבד באמצעות האמצעים המתקדמים העומדים לרשותנו. אנו מציעים לכם שירות מקצועי הכולל צוות בעל ניסיון וידע רב בתחום, דבר שיאפשר לכם לדעת כי אתם בידיים בטוחות ואין לכם חשש מפני איבוד המידע.

הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך תוך פתרון הבעיה בצורה המקצועית ביותר.

בכתבה הבאה נביא בפניכם את המידע אודות שחזור דיסק קשיח.

נזקים הקיימים בדיסק קשיח

נזק לוגי: נזק לוגי משמעותו פגיעה בנתונים של הדיסק הקשיח והתוצאה היא אי יכולת לקרוא את הנתונים. עם זאת יש להביא בחשבון כי במצב זה הדיסק פועל כרגיל, אך המידע שהיה מאוחסן בדיסק אינו נגיש. נזק לוגי נגרם כתוצאה מכניסה של וירוסים למחשב או כתוצאה מטעות של משתמש הכוללת פירמוט הדיסק ללא סיוע של צוות מומחה.

נזק פיזי: נזק פיזי הכוונה לנזק הנמצא בתוך מארז המתכת של הדיסק הקשיח. הכוונה היא לראשי הקריאה והכתיבה וכן למנוע ולדיסקיות המכילות מידע מגנטי. שחזור דיסק כתוצאה מנזק פיזי נחשב לפעולה מורכבת למדי הדורשת לא מעט ידע וכן שימוש בכלים ייחודים על מנת לפרק באופן פיזי את הדיסק ולבצע את פעולת השחזור.

נזק למעגל אלקטרוני: כל דיסק קשיח מורכב ממעגל אלקטרוני כאשר נגרם נזק למעגל האלקטרוני הדיסק אינו פועל כשורה וייתכן מצב בו הדיסק לא יקבל חשמל והמנוע לא יסתובב כתוצאה מקצר הנגרם למעגל האלקטרוני.

 

שחזור דיסק קשיח
שחזור דיסק קשיח - עד 97% הצלחה. בדיקה חינם ללא התחייבות. תשלום עבור הצלחה בלבד. פנה טכנאי תורן שחזור מידע שלנו בטלפון : 072-249-4570 ו 054-684-4570 או לחץ כאן...

 

 על חשיבות הזמנת מומחה

במידה ואבד לכם מידע וברצונכם לשחזר את המידע, הרי יש חשיבות רבה לא להפקיד את שחזור המידע בידי אנשים שאינם מומחים בתחום אלא אך ורק בידי בעלי מקצוע. חשוב מאד לא להתחיל לעסוק בשחזור המידע בכוחות עצמכם אלא לפנות למומחים בעלי ניסיון.

Aמקצועיות : צוות מומחים מקצועי מהווה את הפתרון הטוב ביותר לפעולת שחזור המידע דבר שיהפוך את העבודה ליעילה ביותר.

Bניסיון : פרמטר נוסף שיש לבחון זה  ניסיון. יש חשיבות רבה לבחור בצוות מומחים מקצועי בעל ניסיון רב בתחום.

Cאמינות: יש חשיבות רבה לבחור באנשי מקצוע אמינים אשר ימסרו לכם מידע בכל הקשור להליך.

שחזור דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח 1

עשו ואל תעשו בפעולת השחזור

לא לפתוח את הדיסק - כפי שהזכרנו, כל המידע שלכם לא אבד אלא בהחלט ניתן לשחזור. לעיתים מתוך סקרנות יש מי שמתפתה לפתוח את הדיסק כולל פירוק והברגה. שימו לב כי פתיחת הדיסק תפגע בסיכויים של שחזור המידע והסיבה לכך היא כי דיסק קשיח בנוי בחדר נקי אשר בו מתבצעת פעולה של סינון האוויר מחלקיקים מיקרוסקופיים אשר גורמים נזק לדיסק ברגע הכניסה אל החלקים הפנימיים. מכאן, הימצאות של דיסק קשיח בסביבה רגילה שאינה חדר נקי עשויה לחשוף את הדיסק לחלקיקים הגורמים לנזק דבר שיפגע ביכולת השחזור.

כיבוי המחשב - דבר נוסף שעליכם לעשות זה לכבות את המחשב ולא לפתוח אותו עד להגעה של איש מקצוע.


קצת עלינו

המעבדת שחזור מידע מספקת שירות שחזור דיסק קשיח, לאחר תקלות פיזיות ותקלות לוגיות, גם לאחר מחיקת קבצים או פירמוט מלא של דיסק קשיח. כמו כן, במקרים שהמחשב לא מזהה את הדיסק, או שהדיסק חורק, מצפצף או מוציא רעשים.
טכנאים של מעבדה - מומחים בתחום של שחזור מידע מדיסקים קשיחים: Western Degital Seagate, Samsung, Hitachi, Toshiba, Fujitsu, Maxtor, IBM. אנו מספקים מגוון רחב של שרותי שחזור מידע ממחשבים נייחים, ניידים, שרתים ומחשבי תעשייה ומתמחים בכל סוגי הכוננים: IDE, SATA, SAS, SCSI

שירות מהיר ביותר! מחסן גדול של דיסקים קשיחים מאפשר לנו לא לבזבז זמן בחיפוש חלקי חילוף, ומיד להתחיל בשחזור המידע. כל הטיפול נעשה על ידי ציוד מקצועי וטכנאים מומחים בתחום, כדי שלא לפגוע במידע החשוב. מעבדתנו היא אחת מהמובילות בתחום השחזור בארץ, ומפילה מגוון רחב של ציוד יעודי, כלי עבודה וחדר נקי. אלו מבטיחים: פתיחה בטיחותית של דיסק קשיח, טיפול עדין במכניקה העדינה של הכונים ותוצאות מוצלחות בהחלפת ראשי קריאה\כתיבה.

שחזור דיסק קשיח - עד 97% הצלחה. בדיקה חינם ללא התחייבות. תשלום עבור הצלחה בלבד. פנה למומחה שחזור מידע בטלפון: 072-249-4570

Яндекс.Метрика אינדקס שימושון <אינדקס אתרים>